Керівники закладів ЗСО Краснокутщини взяли участь у науково-практичному семінарі про формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/78838944_758378604626730_394552609391771648_n.jpg)
12 грудня 2019 року директори закладів загальної середньої освіти Краснокутщини взяли участь у науково-практичному семінарі “Формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти: виклики та рішення” на базі Богодухівського ліцею №3, організованому Управлінням Державної служби якості освіти в Харківській області.
Семінар проведено заступником начальника управління – начальником відділу інституційного аудиту Державної служби якості освіти у Харківській області Наталією ШЕВЧЕНКО та заступником начальника відділу взаємодії з органами місцевого самоврядування, моніторингу та позапланового контролю закладів освіти Державної служби якості освіти у Харківській області Вікторією НОВОСЕЛ.
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/78361176_532339940653892_2778545305925189632_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/78554681_532339820653904_8177654526568824832_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/78838944_758378604626730_394552609391771648_n-1.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/79087947_532339493987270_8593653548347031552_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/79114404_758378694626721_4286998091556454400_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/79122055_532339210653965_8113934821262098432_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/79135031_532339627320590_1627751154454626304_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/79171655_532339760653910_6242400266524557312_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/79272078_532339697320583_6906679880121843712_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/79272630_758378651293392_8561238605530398720_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/79277339_758378297960094_4329242311843119104_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/79288336_758378657960058_1679481325410582528_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/79302789_532339420653944_8018749137572855808_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/79337769_532339890653897_8361981934364000256_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/79372439_532339970653889_3699690536785936384_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/79541192_532339313987288_6053688135206830080_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/79636635_758378367960087_5544938895239544832_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/80010576_758378294626761_810755225504710656_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/80115364_532339240653962_7711884964203069440_n.jpg)